SG Ochrana proti rozstreku 4v1

Ochrana proti rozstreku

SIMPLE GREEN Anti Spater patrí medzi najpoužívanejší prostriedok pri zváraní

  • dokonale odmastí zvárané časti
  • ochráni zvárence proti rozstreku v bezprostrednej blízkosti zvaru pri oblúkovom zváraní (metódy MIG/MAG, MMA, TIG, CO2) 
  • obmedzuje priľnavosť kovových guličiek na hubiciach horákov po ich namočení v prostriedku SIMPLE GREEN 
  • obmedzuje tvorbu dymu a zamedzuje vzniku pórovitých zvarov

Prípravok SIMPLE GREEN je nehorľavý, neagresívny  s pH9, s ohľadom na veľmi nízky obsah rozpustených anorganických solí (najmä Cl iónov) v prípravku sa znižuje aj riziko medzikryštálovej korózie pri zváraní nehrdzavejúcich ocelí.

Posudok na zachytávanie rozstreku kovu a vnútornú celistvosť zvarových spojov pri aplikácii prostriedku SIMPLE GREEN spracoval Technický dozorčí spolek v Brně a došiel pritom k záveru, že aplikáciou tohto prostriedku nedochádza k žiadnym vedľajším účinkom na akosť zvarových spojov alebo na zhoršenie ich vnútornej celistvosti. Toto zistenie je podložené vykonaním röntgenovej kontroly zvarov na pracovisku TDS Brno a je súčasťou tohto článku.

050920-Welding_x-ray-screening 0031 050920-Welding_x-ray-screening 0021 050920-Welding_x-ray-screening 0011

Hotline

+420 283 870 133
info(at)simplegreen.cz

Novinky

Simple Green Lime Scale Remover

9.4.2016

Priemyselný, kyslý, vysoko účinný čistiaci, odmasťovací prípravok určený k všeobecnému čisteniu a odmasťovaniu v priemysle aj v terciárnej sfére. Odstraňuje vodný kameň z výmenníkov tepla, klimatizácií a chladiacich zariadení, vetracích systémov, potrubí, postrekovacích hláv a ďalších. Odstraňuje zvyšky mydla a stopy tvrdej vody z kúpeľní, doplnkov, porcelánu, keramiky a ďalších povrchov odolných voči kyselinám. Odstraňuje […]

Anketa

Líbí se Vám naše webovky?

View Results

Loading ... Loading ...